Zjazd Młodzieży Kopernik Camp - 21-24 września 2023 Lidzbark Warmiński

Zapraszamy do udziału w „KOPERNIK CAMP LIDZBARK WARMIŃSKI 2023" Jubileuszowy Zjazd Młodzieży Kopernik Camp w ramach międzynarodowego projektu "Z Kopernikiem przez świat" 21-24 września 2023 roku w Lidzbarku Warmińskim.

Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 35 lat z różnymi zainteresowaniami: naukowców, humanistów, liderów, społeczników, ludzi aktywnych.

  1. organizatorzy pokrywają koszty noclegu w kilku osobowych pokojach, wyżywienie, transport na miejscu i korzystanie ze wszystkich atrakcji
    zakwaterowanie: Hotel Termy Warmińskie przy ul. Kąpielowej 1 w Lidzbarku Warmińskim
  2. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników.
  3. Uczestnicy muszą być ubezpieczeni na podróż oraz pobyt i uczestnictwo w uroczystości we własnym zakresie.
  4. Uczestnik w formularzu uzasadni krótko, dlaczego to właśnie on powinien wziąć udział Zjeździe.
  5. Na podstawie zgłoszeń Organizator wyśle informację o zakwalifikowaniu do udziału w zjeździe na adres mailowy podany przy rejestracji.
  6. Uczestnik w ciągu 5 dni od daty otrzymania potwierdzenia o zakwalifikowaniu ma obowiązek potwierdzić swoją obecność.

W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Rejestracja na stronie - http://wspolnotapolska.org.pl/kopernik/mlodziez_rejestracja.php, formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na stronie - Z KOPERNIKIEM PRZEZ ŚWIAT (wspolnotapolska.org.pl) 

Jesteśmy przekonani, że wydarzenie zapewni aktywizację środowiska młodej Polonii i zaangażuje ją przez zabawę, której celem jest edukacja kulturowa, a także promocja miejsc związanych z wielkim astronomem oraz włączenie ich do programów pobytów edukacyjnych. Uczestnictwo w Kopernik Camp będzie dla młodzieży okazją do poznania kraju pochodzenia, podniesienia kompetencji językowych, integracji z rówieśnikami z całego świata.

Biuro Zarządu Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warszawa
tel. 539 071 777

www.wspolnotapolska.org.pl

Foto:pixabay