Z wełny robi się filc - warsztaty międzypokoleniowe PL-DE

Zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty - zapraszam do wędrówki po krainach, gdzie z wełny robi się filc. Nauczę Was jak zrobić mapę własnej pamięci, pamięci naszych przodkiń i przodków. Powstaną z tego piękne obiekty do powieszenia na ścianie.Specjalnej techniki filcowania nauczyłam się w Roterdamie i zaczęłam ją wykorzystywać do moich obiektów i rzeźb. Seria warsztatów skierowania jest do osób, które chcą kreatywnie spędzić czas i nauczyć się ode mnie jak pracować z materiałem takim jak wełna i drewno.

Zaczynamy w Berlinie-Pankow, w miejscu z dobrą energią – SprachCafe Polnisch. Ilość miejsc: 6

Na życzenie możliwość warsztatów w Berlin-Köpenick, w pracowni z widokiem na Szprewę.

Spotkania odbywają się w niedziele, godz. 11:00-12:30.

Opłata na pokrycie kosztów: 30,-€ / osobę lub osobę z dzieckiem /termin

Rejestracja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkamy się w niedzielę, 3 & 17 września 2023 w godz 11:00-12:30 w Kafejce przy Schulzestr. 1, 13187 Berlin-Pankow, tuż przy S-Bhf Wollankstr. / S.

Zajęcia będą prowadzone w języku polskim oraz niemieckim.

Cieszymy się na Was!

Prowadząca: Katarzyna Adamek urodzona w Opolu, od 20 lat mieszkająca i pracująca pomiędzy Lipskiem, Berlinem i Polską. Absolwentka ASP we Wrocławiu, Uniwersytetu Opolskiego, była studentka gościnna na HGB w Lipsku. Wieloletnia koordynatorka wydarzeń kulturalnych w Lipsku. Rzeźbiarka i pedagożka prowadząca kreatywne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Miłośniczka płyt winylowych, drzew, dobrej kawy i miodu.

www.kataadamek.com

Zespół Polskiej Kafejki Językowej - SprachCafé Polnisch e.V. & Partnerzy

sprachcafe-polnisch.org

Polub nas na Facebooku, Instagramie & YouTube!

+ 49 (0)160 9968 0059

Schulzestraße 1