„Zapraszam na międzypokoleniowe warsztaty – zapraszam do wędrówki po krainach, gdzie z wełny robi się filc. Nauczę Was jak zrobić mapę własnej pamięci, pamięci naszych przodkiń i przodków. 
Powstaną z tego piękne obiekty do powieszenia na ścianie. Specjalnej techniki filcowania nauczyłam się w Roterdamie i zaczęłam ją wykorzystywać do moich obiektów i rzeźb. 
Seria warsztatów skierowania jest do osób, które chcą kreatywnie spędzić czas i nauczyć się ode mnie jak pracować z materiałem takim jak wełna i drewno. Zaczynamy w Berlin-Pankow, w miejscu z dobrą energią – SprachCafe Polnisch przy Schulzestr. 1, 13187 Berlin-Pankow. Ilość miejsc: 6. Na życzenie możliwość warsztatów w Berlin-Köpenick, w pracowni z widokiem na Szprewę.“

Spotkania odbywają się w niedziele 11:00-13:00.
Opłata na pokrycie kosztów: 35,-€ / osobę lub osobę z dzieckiem / termin.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prowadząca: Katarzyna Adamek urodzona w Opolu, od 20 lat mieszkająca i pracująca pomiędzy Lipskiem, Berlinem i Polską. Absolwentka ASP we Wrocławiu, Uniwersytetu Opolskiego, była studentka gościnna na HGB w Lipsku. Wieloletnia koordynatorka wydarzeń kulturalnych w Lipsku. Rzeźbiarka i pedagożka prowadząca kreatywne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Miłośniczka płyt winylowych, drzew, dobrej kawy i miodu.
www.kataadamek.com