Warszawa-Berlin Mural Project - maj-wrzesień 2024

Flyer Mural Projekt DE S1Za murami – historie łączą 

Głosy buntu i wolności między Warszawą a Berlinem.

Projekt,  
Warszawa i Berlin

Warszawa-Berlin Mural Project
Warszawa-Berlin-Mural Project-Wiesław-Smętek

Czy masz między 18 a 30 lat i pasjonujesz się street art? Beyond Walls – Bridging Histories zaprasza Cię do połączenia Twojej aktywności artystycznej z historycznymi motywami w ramach 80. rocznicy Powstania Warszawskiego i dołączenia do dynamicznej społeczności uczestników naszego projektu.

Wykorzystujemy tę wyjątkową okazję jako inspirację, aby współcześnie celebrować takie wartości jak odwaga, wolność i solidarność oraz zastanowić się, co ten moment historii oznacza dla młodych ludzi dzisiaj i dla polsko-niemieckiej współpracy.

Okres
Maj do września 2024
Grupa docelowa
Kreatywne umysły w wieku 18–30 lat, dla których street art to coś więcej niż tylko farba
Miejsca
Dwa kulturowe tygle, dwie europejskie stolice, Warszawa i Berlin

Highlights

  • Warsztaty z ekspertam: Odkryj nowe perspektywy na warsztatach z profesjonalistami rangi międzynarodowej i doskonal swoje umiejętności artystyczne.
  • Miejsce na twoją sztukę: Pokaż swoje prace na wystawie, uwiecznij je na dużym muralu w Berlinie i zaprezentuj swoje pomysły w mobilnej instalacji w Treptow-Köpenick, uwiecznij je w drukowanym wydawnictwie podsumowującym projekt.
  • Nawiązywanie kontaktów i rozwój: Rozszerz swoją polsko-niemiecką sieć znajomych, podziel się swoją wizją i spraw, aby twoja sztuka stała się tematem rozmów.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Trwały wpływ: Twoja sztuka stanie się nie tylko częścią kultury miejskiej, ale zostanie również uwieczniona w publikacji – trwałym świadectwie twojego talentu i zaangażowania.
  • Widoczność i uznanie: Oprócz bezpośrednich przeżyć, projekt oferuje długoterminowe uznanie twojej pracy – szansę, której nie powinieneś przegapić.

Beyond Walls – Bridging Histories to coś więcej niż projekt – to okazja, by pozwolić twojej sztuce mówić i być częścią ruchu, który przekracza granice. Czy jesteś gotów razem z nami pisać historię i budować most między przeszłością a teraźniejszością, aby z niezachwianą determinacją i nową perspektywą kroczyć w przyszłość? Czy jesteś gotów podjąć tę drogę?

Formularz zgłoszeniowy

Witaj! Świetnie, że jesteś zainteresowany/a projektem muralu „Beyond Walls Bridging Histories”. Za pomocą tego formularza chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoim entuzjazmie dla projektu - https://www.dpgberlin.de/pl/termine/2024/bridging-histories/

Deutsch-Polnische Gesellschaft Berlin e. V.
Schillerstr. 59
10627 Berlin-Charlottenburg

Tel: +49 (0)30 713 89 213
oder +49 176 45982773 (tez po polsku)
Fax: +49 (0)30 713 89 201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.dpgberlin.de