The Voice of Polonia - konkurs dla śpiewająceij Polonii

The Voice of Polonia - konkurs dla tych, którzy kochają śpiewanie i mieszkają za granicą.

Czujesz, że urodziłeś się z mikrofonem w ręce, a nie miałeś jeszcze okazji tego udowodnić? A może przeciwnie, masz już pierwsze sukcesy za sobą i szukasz kolejnych doświadczeń? Zakochałeś się w polskiej piosence na wakacjach? A może-gdy ogarnie Cię nostalgia-wyciągasz z półki swoją ulubioną płytę z czasów młodości, z którą związanych jest tyle wspomnień? Mówisz dobrze po polsku chociaż w Polsce nie mieszkasz? A może tylko fascynuje Cię ten „szeleszczący” język?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak” konkurs wokalny „The Voice of Polonia” www.thevoiceofpolonia.eu jest dla Ciebie. W tym roku ogłaszamy czwartą edycją międzynarodowego konkursu polskiej piosenki.

Do 24 września nadeślij swoje dwa nagrania i wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie https://www.thevoiceofpolonia.eu/regulamin/.Spośród zgłoszonych kandydatur profesjonalne jury wybierze 32 uczestników, którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu konkursu czyli przesłuchań na żywo w Brukseli 22 października 2023. Spośród tych wokalistów jury wyselekcjonuje szczęśliwą ósemkę, która weźmie udział w wielkim finale w Brukseli. W poprzednich edycjach Konkursu w skład jury wchodzili  Marek Piekarczyk, Maria Sadowska oraz Janusz Radek. W tym roku, obok innych profesjonalistów z branży, finalistów oceniać będzie ANNA MARIA JOPEK. Konkurs wspiera również Stowarzyszenie Artystów Wykonawców SAWP, które funduje osobną nagrodę w wysokości 1000 €. Jest więc o co walczyć. A zatem do usłyszenia...