Szkolenia online - PNWM w kwietniu 2024

Szanowni Państwo, Organizatorki i Organizatorzy polsko-niemieckich spotkań młodzieży,

Tuż po świętach wielkanocnych - mamy nadzieję, że już w całkowicie wiosennej scenerii - zapraszamy na nową porcję szkoleń online oraz konsultacji tematycznych z pracowiczkami i pracownikami PNWM. Znajdzie się tu zarówno coś dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w wymianie międzynarodowej!

Nasze spotkania w sieci to jeden z najprzyjemniejszych (!) i najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie fachowych odpowiedzi na pytania związane z organizacją międzynarodowych spotkań młodzieży oraz na poznanie innych osób zaangażowanych w wymianę.

📣  Szkolenia z cyklu PNWMonline

🗣 Udany program. Jak zaplanować spotkanie młodzieży?

📅 dwie części: 10 + 11.04.2024, godz. 17:00-19:00 w j. polskim (oraz 24 + 25.04.2024, godz. 17:00-19:00 w j. niemieckim) - Zoom

📣 Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną najważniejsze aspekty dotyczące planowania programu wymiany międzynarodowej, ciekawe rozwiązania i praktyczne metody. Mieszanka teorii i praktyki pozwoli uczestniczkom i uczestnikom usystematyzować wiedzę i znaleźć nowe inspiracje. Szkolenie polecamy szczególnie osobom rozpoczynającym przygodę z wymianą.

https://www.pnwmonline.org/udany-program

 

🗣 Razem online przed i po! Jak dobrze przygotować spotkanie z młodzieżą i utrzymać jego rezultaty?

📅  22.04.2023, godz. 17:00-19:00 w j. polskim - Zoom

📣  Przyglądniemy się wyzwaniom i szansom, jakie daje partycypacja młodzieży oraz pokażemy, jakimi metodami i narzędziami online wspierać ją już na etapie przygotowania do wymiany oraz po spotkaniu, aby przedłużyć jego działanie.

 

📣 Konsultacje tematyczne z pracowniczkami i pracownikami PNWM

🗣 Jak napisać wniosek o dotację Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży?

📅 4.04.2024, godz. 16:00-17:30 w j. polskim (oraz 9.04.2024, godz. 16:00-17:30 w j. niemieckim) - Zoom

📣  Przedstawimy najważniejsze informacje związane ze składaniem wniosków o dotację na polsko-niemieckie spotkanie młodzieży i - krok po kroku - pokażemy, jak działa portal OASE.

https://www.pnwmonline.org/konsultacje-pnwm-jak-zlozyc-wniosek

 

📣  Zapraszamy!

Mit freundlichen Grüßen / Z poważaniem

für das DPJWonline-Team / w imieniu zespołu PNWMonline

Dorota Frassek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Deutsch-Polnisches Jugendwerk (DPJW)

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM)

www.dpjwonline.org & www.pnwmonline.org