„Samotne wyspy serca” - Iza Połońska & Bogdan Hołownia - 29.05.24 - Schlot Berlin

Zeitlos Postkarte

Stowarzyszenie POLin Polnische Frauen in Wirtschaft und Kultur e.V. prezentuje: „Ponadczasowe” - 12. spotkania z poezją śpiewaną i pieśniami teatralnymi z Polski

Środa, 29 maja 2024 r., godz. 20:00
Iza Połońska & Bogdan Hołownia
„Samotne wyspy serca”

Wstęp: 19:00, wstęp wolny. Prosimy o donacje.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Miejsce: Jazzclub Schlot, Invalidenstraße 117, 10115 Berlin

Iza Połońska - wokalistka, aktorka i wykładowca. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Łodzi oraz kursów mistrzowskich m.in. u Toma Krause i Ingrid Kremling w Hamburgu. Pracuje jako wykładowca w szkołach teatralnych w Katowicach i Łodzi.

Śpiewaczka jest bardzo poszukiwana do różnych filharmonicznych projektów koncertowych, w których prezentuje swoje umiejętności aktorskie i muzyczne, w tym „Krajewski-Symfonicznie” i „Młynarski-Symfonicznie”. Iza Połońska znana jest z wrażliwych interpretacji piosenek Agnieszki Osieckiej. Artystka ze swoimi programami koncertowała we Francji, Belgii i Włoszech. Z towarzyszeniem wybitnego pianisty jazzowego Bogdana Hołowni, Izabela Połońska zaprezentuje w Berlinie swój nowy program: „Samotne wyspy serca / Einsame Herzensinseln”.
„Nie żałuję” - https://www.youtube.com/watch?v=KHxSDghhgMc / www.izapolonska.pl
Moderacja i koordynacja projektu: Celina Muza
Zdjęcie © Marzena Hans

Mit freundlichen Grüßen / z pozdrowieniami

POLin e.V.

www.pol-in.eu

www.facebook.com/polin.ev

https://www.instagram.com/polin_verein/

Mehr Informationen unter: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Das Projekt „Zeitlos“ wird gefördert von der Beauftragten der Bundesregierung für Kultur und Medien aufgrund eines Beschlusses des Deutschen Bundestages, durch das Ministerium für Auswärtige Angelegenheiten der Republik Polen sowie privaten Sponsoren.