Polscy wokaliści i muzycy z Berlina?

Zapraszam do współpracy polskich wokalistów i muzyków w Berlinie. Chcę się rozeznać w polskim środowisku muzycznym w Berlinie. Może zrealizujemy wspólnie ciekawy projekt.

Krótką informację o sobie i linki do audio lub video proszę przesłać przez messenger na moim profilu https://www.facebook.com/igorjaszczuksongs

Igor Jaszczuk

Igor Jaszczuk - piosenkarz, autor, kompozytor. Producent wydarzeń artystycznych. Laureat nagród i wyróżnień na festiwalach piosenki studenckiej i literackiej. W latach 90-tych mieszkał i tworzył w Lublinie. Założyciel i lider zespołu BBK , aktor i współkompozytor w przedstawieniu  Album Rodzinny Teatru "Grupa Chwilowa", pomysłodawca i współzałożyciel zespołu Lubelska Federacja Bardów . Od początku XXI wieku mieszkał w Warszawie rezygnując z aktywności scenicznej na rzecz pracy songwriterskiej. Obecnie mieszka w Berlinie. Jego piosenki znajdują się w repertuarze min. takich  wykonawców jak : Golec uOrkiestra (piosenka Młody Maj zdobyła min. Superpremierę na na 50 KFPP w Opolu), Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Justyna Steczkowska, Mieczysław Szcześniak, Olga Bończyk, Katarzyna Pakosińska, Maciej Miecznikowski & Leszcze i wielu innych. Wiersze Karola Wojtyły do jego muzyki wykonują min. Stanisław Soyka, Andrzej Piaseczny i Marek Torzewski. Jest również  autorem piosenki dla ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę , piosenki "Serce Warszawy" na 110-lecie Polonii Warszawa  czy "Dziewczyna Ukraina" do projektu charytatywnego wspierającego Ukrainę poprzez organizację United24 pod auspicjami prezydenta Wołodymira Zełeńskiego.