Międzykulturowa komunikacja bez przemocy - 15.02.2024 godz.19.00

NA ŻYWO & ONLINE - 15.02.2024 godz.19.00 
Spotkanie: „Komunikacja międzykulturowa. Komunikacja bez przemocy. Jak znaleźć klucz do porozumienia i akceptacji różnorodności?”
Komunikacja bez przemocy jest podstawą budowania relacji i tworzenia przestrzeni do współpracy. Język bez ocen moralnych, porównań i interpretacji sprzyjają zrozumieniu, porozumieniu i osiąganiu kompromisu.
Aby wzmocnić swoje kompetencje w tym zakresie i podzielić się swoimi doświadczeniami/spostrzeżeniami zapraszamy na 2-godzinne spotkanie - 15.02.2024 o godz.19.00.
 
Podczas spotkania poruszymy poniższe kwestie:
🔸 co jest podstawą dobrze funkcjonującej wspólnoty obywatelskiej?
🔸 od czego zaczyna się mowa nienawiści?
🔸 jak stawiać granice z poszanowaniem granic innych?
🔸 dlaczego stereotypy nie są dobrym kluczem do zrozumienia świata, kultury i ludzi?
 
Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie i prosimy o wypełnienie formularza, gdyż liczba osób mogących wziąć udział w spotkaniu na żywo jest ograniczona.
Link do rejestracji i krótkiego formularza:
https://forms.gle/2pge9sfkG2eCDH296
 
Prowadząca: Ola Bojarski
Psycholożka ze specjalnością psychologii klinicznej, absolwentka Uniwersytetu SWPS, członkini w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, akredytowana coachka ICI. Od 2014 r. żyje w Niemczech, gdzie prowadzi poradnictwo psychologiczne, psychoterapię par oraz terapie indywidualną dla Polaków na emigracji. Od 2018 udziela się na mediach społecznościowych pod hasłem: „Barwy Twojego Umysłu”, dzieląc się swoją wiedzą i wsparciem. Na co dzień pracuje w szpitalu w środowisku wielokulturowym.
 
Wprowadzenie do spotkania: dr hab. Brygida Helbig
 
Geschäftsstelle der Polonia / Biuro Polonii w Berlinie
Bundesministerium des Innern und für Heimat
Englische Str.30
10587 Berlin
Tel. +49301868117961
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.