Mastermind for ART - spotkania po polsku dla artystycznego biznesu

Mastermind for ART:
Spotkania po polsku dla artystycznego biznesu dla kobiet z wszystkich branż sztuki i kultury.

Masz wiele pomysłów, ale też wątpliwości? Ogrom pomysłów i możliwości, a Ty nie wiesz, czy idziesz we właściwym kierunku?
Czujesz się czasem sama, prowadząc swój artystyczny biznes?
Samoorganizacja pracy i Multitasking nadwyrężają Twój balans? Rodzina i znajomi wspierają, ale nie rozumieją, jak działa biznes w sztuce i kulturze. Nie zawsze najważniejsza jest wiedza. Czasami potrzebujemy dopingu, a czasem impulsu do działania. Prawda?
Dołącz do kręgu podobnych do Ciebie, czyli aktywnych w sztuce i kulturze! Znajdź inspirację, konkretny feedback, a Twój biznes otrzyma skrzydła.

Mastermind for ART to spotkania co (prawie) 2 tygodnie w czwartki o godz. 18, pełne inspiracji i “zadań domowych”.

Start: 21. wrzesień

Frauenalia gUG Karl-Marx-Str. 78
12043 Berlin, Deutschland

Wkład własny: 60 Euro (na pierwszym spotkaniu)

Następne terminy:

2.listopad (Cafe)

16. listopad (Cafe)

30. listopad (Cafe)

Jak będą wyglądać nasze spotkania?

W zamkniętej grupie stworzymy atmosferę wymiany myśli, informacji, wsparcia i kreatywności. Twoja aktywność, zaangażowanie i otwartość to podstawa tych spotkań!
Na początku poznamy siebie nawzajem i swoje biznesy. Podzielisz się swoimi sukcesami, ale też trudnościami. Będziemy obracać się wokół takich tematów jak: Marketing projekty i wnioski networking biurokracja work-freetime-balance (samo)organizacja pracy. Podczas spotkań przedstawisz swoją sytuację wyjściową i jeśli mierzysz się z jakimś tematem - przedstawiasz go, a my zasypiemy Cię pomysłami, jak się z nim uporać.
Nastaw się na inspiracje, konstruktywne komentarze i feedback!
Spotkania odbywają się w j. polskim.

Zapisy:

https://docs.google.com/forms/d/1UeAZzhOMQuJtC3dbLSZk-DpcyUMR9op_niL5etr62F0/viewform ?fbclid=IwAR1KL6u1PUlv3PYkDZ8SW99mQKGErnMSiummz-o0oxfbJ-xUD6ciTqqG54Q&edit_req uested=true  

Napisz mi też krótkiego maila! Interesuje mnie, gdzie stoisz, dokąd idziesz i czego oczekujesz od tych spotkania. 

Kto zaprasza?

Dorota Kot: Berlinianka z Berlin-Wedding, założycielka kollek-tief.de, coach i agil doradca, miłośniczka pracy projektowej w sektorze społeczno-kulturowym. Z własnego doświadczenia chciałabym pomóc w przedsiębiorczości małych firm. Wierzę w siłę, dzielenia się wiedzą.
Zadbam, by obecność w grupie przyniosła jak najwięcej korzyści dla Ciebie i Twojego biznesu. Dlatego jej członkiniami będą kobiety z różnych branż biznesu artystycznego i z różnym doświadczeniem, niż Twoje. Dzięki temu będziesz miała szansę uczyć się od podobnie działających w konkretnej dziedzinie i wzajemnie inspirować — pomożesz innym, oferując swoją wiedzę.

To co? Jesteś gotowa zrobić dalsze kroki i rozwinąć swoj pomysly i otwarte tematy? Czekam na Twoje zgłoszenie! Teraz Twój ruch!

Spotkania odbywają się w współpracy Frauenalia & Kollek-tief

Kollek_tief

tiefgreifende Projekte und Konzepte im soziokulturellen Bereich

Mobile: 015756603519

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kollek-tief.de