Działania integracyjne Polonii w czasie pandemii w Niemczech - ankieta badawcza UJ

Trwa realizacja projektu  "The new norm(ality) - (changes in) immigrants' adaptation strategies during the COVID-19 pandemic" i dotyczy integracji i adaptacji Polaków w Niemczech podczas pandemii COVID-19. Jako Biuro Polonii w Berlinie chcielibyśmy wesprzeć te cenne działania i umożliwić badaczom dotarcie do jak największej ilości osób.

Dlatego w imieniu osób zaangażowanych w projekt prosimy o wypełnienie ankiety, która dotyczy wpływu pandemii na życie i funkcjonowanie w Niemczech. Pytania dotyczą m.in. rynku pracy, mieszkalnictwa, służby zdrowia. Wypełnienie formularza powinno zająć 5 minut.

Link do formularza ankiety: https://forms.gle/s11gtp4P8feqADTb7 

Projekt realizowany jest przez badaczki z Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nimi:

Dr Katarzyna Górska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 504010893
Dr Joanna Kulpińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dr Anna Wyrwisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.