Barwy miłości - koncert z okazji 12-lecia Polskiej Kafejki Językowej w Berlinie 25.05.24

Barwy milosci SCP

 BARWY MIŁOŚCI

to mariaż piosenki i słowa, oparty na znanych muzycznych utworach o miłości, oraz na wierszach Bolesława Leśmiana i kabaretowych intermezzach Krzysztofa Salaka.

Grupa w tym składzie sieje wzruszenie i uśmiech, zamyślenie, refleksję i dobrą poezję. Wytwarza klimat, którego nie sposób nie zabrać do domu.

W programie udział biorą:

Stan Zawieszenia – mi.in dwukrotny laureat Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – Dorota Puszakowska, Wojciech Sowiński Sowa, Waldemar Łabanowicz, Andrzej Mersztein, Berndt Barthel, Bogdan Mersztein.

Krzysztof Salak - były aktor kabaretu Kot Czarny Rudy Teatru Polskiego Szczecinie, właściciel kabaretu literackiego Kochanie, zwycięzcy półfinału krakowskiej Paki i zdobywcy I miejsca w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kabaretowych w Przemyślu (puchar za osobowość sceniczną). Dziennikarz, poeta, prześmiewca i melancholik.

Spotkanie dedykujemy Kafejce i jej wiernym Kafejkowiczom z okazji 12 urodzin Kafejki 🌷🌼🍀

Serdecznie zapraszamy na spotkanie  w sobotę, 25.05.2024, godz. 18:00 w Kafejce, Schulzestr. 1,

13187 Berlin-Pankow, tuż przy S1/Wollankstr.

Zespół Polskiej Kafejki Językowej - SprachCafé Polnisch e.V. & Partnerzy

sprachcafe-polnisch.org

+ 49 (0)160 9968 0059

Schulzestraße 1

13187 Berlin

Prowadzenie w języku polskim, z ewentualnym tłumaczeniem na niemiecki.

Wstęp wolny. Datki na rzecz stowarzyszenia są mile widziane.

Spotkanie realizowne jest w ramach projektu „Na Schulze” przy wsparciu Urzędu Dzielnicowego Pankow oraz "Usłysz wielojęzyczność" /"SprachCafé im Ohr" przy wsparciu Berlińskiego Senatu ds Pracy, Spraw Socjalnych, Równości, Integracji, Różnorodności i Antydyskryminacji.