Agnieszka Ostafińska-Konik Szanowni Państwo,

Nazywam się Agnieszka Ostafińska-Konik i jestem doktorantką w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prowadzę badania na temat Polaków przebywających poza granicami kraju. Jedną ze stosowanych przeze mnie metod badawczych, jest ankieta. Metoda doboru respondentów, którą stosuję, to tzw. "metoda kuli śniegowej". Polega ona na zwróceniu się z prośbą do osób znajomych, aby przesłały ankietę swoim znajomym itd.

Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą, o wypełnienie ankiety i przesłanie tej informacji wraz z linkiem podanym poniżej, do wszystkich osób, które Państwa zdaniem mogłyby ją wypełnić. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ badania te nie są dofinansowywane - dotarcie do jak najszerszej grupy respondentów zależy m.in. od Państwa życzliwości. Wypełnienie ankiety jest niezwykle proste i zajmuje ok. 20 minut czasu.

--------------------

http://www.ka.edu.pl/download/ostafinska_konik_ankieta.doc

--------------------

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość oraz pomoc.

Pozdrawiam serdecznie, 

Agnieszka Ostafińska-Konik          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.