Informujemy, że nasz kurs doskonalenia zawodowego „ Jak uczyć osoby dorosłe języka polskiego jako obcego metodą bezpośrednią - warsztaty dla lektorów z zakresu metodyki i tworzenia własnych materiałów."  został zaakceptowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i wprowadzony do katalogu Grundtvig w ramach programu Uczenie się przez całe życie (Life Long Learning). 

Oznacza to, że Państwa udział w kursie może być bezpłatny w przypadku przyznania dofinansowania przez Narodową Agencję. Aby ubiegać się o dofinansowanie, należy spełnić dwa główne warunki: nauczać języka polskiego obcokrajowców oraz mieszkać  w kraju Unii Europejskiej innym niż Polska. Obecnie prowadzimy rekrutację na drugi , to jest 08.09.2013- 14.09.2013 i trzeci termin, czyli 01.12.2013 – 07.12.2013r. Do 30.04.2013 należy złożyć aplikację na drugi bądź trzeci termin w swojej Agencji Narodowej.

W przypadku zainteresowania szkoleniem bardzo prosimy o kontakt, wówczas prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące procedury ubiegania się o grant. Będziemy również wdzięczni, jeśli przekażą Państwo tę informację osobom potencjalnie zainteresowanym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z broszurą, którą przesyłamy Państwu w załączniku. Broszura zawiera najważniejsze informacje dotyczące kursu. W przypadku dalszych pytań serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Joanna Gwizdon

KLUB DIALOGU

ul. Gałczyńskiego 4/903
00-362 Warszawa
Tel.: 22 498 10 10
Fax.: 22 827 49 04

grundtvigTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.klubdialogu.pl

www.facebook.com/klubdialogu

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.