Polonia-Viva poszukuje redaktorów, którzy chcieliby podjąć współpracę z naszą stroną internetową.

Jesteś dobrze zorientowany w tematach polonijnych? W Twoim otoczeniu dzieje się coś ciekawego? Leży Ci na sercu los niemieckiej Polonii? Kreatywność i inwencja twórcza to twoje atrybuty? To ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie! Poinformuj nas o tym co dzieje się wokół Ciebie! Napisz informację, opublikuj ciekawy komentarz, podziel się swoim punktem widzenia.

Strona Polonia-Viva powstała z myślą o Polonii niemieckiej. Jest to platforma komunikacyjna, która stawia przede wszystkim na informacje o polonijnych wydarzeniach kulturalnych, społecznych, politycznych. Nie zapominamy także o opiniotwórczej fukncji naszego medium, dlatego czekamy na  felietony i komentarze wydarzeń publicznych.

W dobie internetu i rozwoju teleinformacji strona internetowa to podstawa działalności każdej organizacji. Z nami masz szanse na to, aby brać czynny udział w życiu Polonii i decydować o jego kształcie! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Razem możemy więcej!

Redakcja Polonii Viva

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.