W piątek 9 maja o godz. 19.00 grupa wokalna "Me Myself And I" wystąpi w wyjątkowej scenerii w Rotundzie Elisenbrunnen w samym sercu Akwizgranu. Event zaplanowano w ramach Euro-Forum Młodej Polonii "Śladami Karola Wielkiego", które 9-11 maja odbędzie się w Aachen. Portal Polonia Viva jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Finaliści trzeciej edycji programu "Mam Talent"

 

"Me  Myself And I"  to trzy osoby.  Ich jedynym instrumentem jest głos.

 

Podróżują każdego dnia przez wielogodzinne próby, dziesiątki koncertów i niezliczone rozmowy po to, by odnaleźć własne brzmienie. A że są odważnymi odkrywcami nowych muzycznych lądów - granic stylistycznych nie mają właściwie żadnych.

 

W roku 2006 przy okazji spotkania we Wrocławiu, odkryli że dzielą jedno marzenie: chcą muzyki pełnej wolności, radości, harmonii i odwagi ekspresji. Bardzo szybko zrozumieli, że to dla nich sprawa najwyższej wagi i postanowili uczynić ją życiowym celem.

 

Mają ze sobą bagaże różnorodnych doświadczeń, pochodzących z różnych kręgów kulturowych inspiracji, wywodzą się z odmiennych środowisk. Wspólnymi korzeniami był human beatbox, vocal groove, który nadał pierwotny zarys ich wspólnej podróży.

 

Me Myself and I to próba zjednoczenia w jednym głosie trzech właściwości muzycznych: Melodii, Harmonii i Rytmu. Każda ze składowych reprezentowana jest przez odrębną postać w zespole, ale tylko dzięki temu tworzą pełną załogę statku do miejsc nieodkrytych.

 

Muzyka głównie bez instrumentów, piosenki bez zwrotki i refrenu, bez tekstu. Tylko ludzki głos, który porywa i wzrusza.

 

Płynąc przez morza burzliwe, groźne, ale często też piękne i spokojne, mieli niebywałe szczęście i zaszczyt uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach z ludźmi. Z ludźmi, których uczyli prowadząc warsztaty wokalne, z tymi z którymi tworzyli muzykę i dla których ją prezentowali.

 

Koncertowali towarzysząc między innymi występom takich artystów jak:

Bobby Mcferrin, Richard Bona, Liz Wright, Barbara Walker, Uri Cane, Manu Chao, DJ Vadim, Manhattan Transfer, Beasty Boys. Mieli również zaszczyt grać przed jego świętobliwością Dalajlamą XIV

 

 Me Myself And I

 www.memyselfandi.pl

 www.youtube.com/mmifan

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.