Na prośbę wydawcy informujemy, iż w Nadrenii Północnej-Westfalii przygotowywane jest wydania informatora „Żółte Strony”, na wzór informatora funkcjonującego od kilku lat w Hamburgu i Schlezwiku-Holsztynie. Termin zgłoszeń upływa z końcem marca 2014 r.

 

Celem tego pisma jest zaproszenie Państwa na strony reklamowe tego informatora. Pragniemy połączyć całą Polonię na terenie Niemiec i wydawanie broszur oraz bezplatne rozprowadzenie jej w Waszym mieście, regionie. Broszura w każdym regionie Niemiec, wiele miast, liczne i rożnorodne firmy, szybki, prosty sposób kontaktowania się, zawsze pod ręką, w aucie, w domu, autobusie w Twojej firmie, wszędzie tam gdzie tylko zabierzesz ją ze sobą.

Zaczynamy od Państwa regionu, wydając broszurę na NRW. Nakład zależeć będzie od ilości firm zebranych. To aspekty przemawiające za tym, że inwestycja w tego typu reklamę musi przynieść sukces. Twoja firma  może zostać dopisana do branżowego spisu firm znajdującego się na jednym z największych branżowych portali internetowych w Niemczech: www.zoltestrony.de.

 

Wpis daje Ci możliwość przedstawienia swojej firmy z Logo, zdjęciem i obszernym opisem.

Wpis jest bezpłatny i nie zobowiązujący.

 

Zapewniamy

- bardzo dobrą znajdywalność Waszej firmy poprzez ten portal w internecie.

- wypuszczenie na Państwa rynek drukowanej broszury "Zolte Strony", (tak jak to od 6-ciu lat odbywa się w Hamburgu i Schleswig Holstein).

- najwyższą jakość druku, profesjonalne i bezpłatne* składy graficzne, oraz bardzo dobry system dystrybucji.

- niskie i stabilne ceny reklam w broszurze drukowanej, duży i solidny nakład.

 

Broszury drukowane na wiele dużych miast w Niemczech to nasz cel.

Solidaryzując wszystkie firmy możemy osiągnąć duży efekt reklamowy poprzez broszurę i stronę internetową.

Wydawnictwo DR Druck jest profesjonalnym solidnym i lojalnym partnerem w biznesie, działającym na rynku od 2006 roku. Nasze projekty to "Zolte Strony" Polski  Informator Branżowy w Niemczech (od 2006 r.), Magazyn Polonijny "rynek"(od 2009 r.), oraz organizacja WOSP w Hamburgu (od 2010 r).

 

1 wydanie informatora w Państwa regionie, cennik obniżony został w reklamach graficznych do 50% (począwszy od reklam ¼ strony!).

 

Zależy mi bardzo na szybkiej reakcji. Przyjmujemy pliki TIF, PDF, CDR AI (czcionki zmienione na krzywe) rozdzielczość 300 dpi, profil kolorów CMYK.

Ew. Teksty, zdjęcia, -  składy do Książki Branżowej są wliczone w reklamę.

Broszura nasza jest przejrzysta i kolorowa. Zobaczyć można na naszej stronie: http://www.zoltestrony.de/

Bardzo proszę o dodatkowe kontakty oraz przekazanie informacji znajomym.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi projektami oraz reklamą w nich prosimy o kontakt z nami do końca marca 2014

 

Tel.: +49 (0) 40-18 88 53 09   

Fax: +49 (0) 40-89 00 59 11  

Mobil: (0 179) 66 19 377
www.rynek.de
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.