Na zaproszenie Polregio e.V. w  niedzielę 6. i w poniedziałek 7. października o godz. 19.00 grupa wokalna "Me Myself And I" wystąpi w wyjątkowej scenerii w Rotundzie Elisenbrunnen w samym sercu Akwizgranu. Portal Polonia Viva jest patronem medialnym koncertów. Wstęp wolny -  serdecznie zapraszamy do Aachen !

 

Finaliści trzeciej edycji programu "Mam Talent"

 

"Me  Myself And I"  to trzy osoby.  Ich jedynym instrumentem jest głos.

 

Podróżują każdego dnia przez wielogodzinne próby, dziesiątki koncertów i niezliczone rozmowy po to, by odnaleźć własne brzmienie. A że są odważnymi odkrywcami nowych muzycznych lądów - granic stylistycznych nie mają właściwie żadnych.

 

W roku 2006 przy okazji spotkania we Wrocławiu, odkryli że dzielą jedno marzenie: chcą muzyki pełnej wolności, radości, harmonii i odwagi ekspresji. Bardzo szybko zrozumieli, że to dla nich sprawa najwyższej wagi i postanowili uczynić ją życiowym celem.

 

Mają ze sobą bagaże różnorodnych doświadczeń, pochodzących z różnych kręgów kulturowych inspiracji, wywodzą się z odmiennych środowisk. Wspólnymi korzeniami był human beatbox, vocal groove, który nadał pierwotny zarys ich wspólnej podróży.

 

Me Myself and I to próba zjednoczenia w jednym głosie trzech właściwości muzycznych: Melodii, Harmonii i Rytmu. Każda ze składowych reprezentowana jest przez odrębną postać w zespole, ale tylko dzięki temu tworzą pełną załogę statku do miejsc nieodkrytych.

 

Muzyka głównie bez instrumentów, piosenki bez zwrotki i refrenu, bez tekstu. Tylko ludzki głos, który porywa i wzrusza.

 

Płynąc przez morza burzliwe, groźne, ale często też piękne i spokojne, mieli niebywałe szczęście i zaszczyt uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach z ludźmi. Z ludźmi, których uczyli prowadząc warsztaty wokalne, z tymi z którymi tworzyli muzykę i dla których ją prezentowali.

 

Koncertowali towarzysząc między innymi występom takich artystów jak:

Bobby Mcferrin , Richard Bona , Liz Wright , Barbara Walker , Uri Cane , Manu Chao , DJ Vadim , Manhattan Transfer , Beasty Boys , Mieli również zaszczyt grać przed jego świętobliwością Dalajlamą XIV

 

 Me Myself And I

 www.memyselfandi.pl

 www.youtube.com/mmifan

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.