Spotkanie drugie – intuicja i instynkt: Tym razem w gronie kobiet będziemy rozmawiać o intuicji, jej roli w naszym życiu. Ponownie oprzemy się między innymi na opowieściach z książki Calarisy Pinkoli Estés „Biegnąca z wilkami”.

Moderacja: Barbara Stillmark

Barbara Stillmark – nomadka z powołania, muzyk, nauczycielka języka polskiego jako obcego, matka. Autorka piosenek dla dzieci i rozmówek polsko – chińskich. Uwielbia naturę, literaturę, origami i opowieści graficzne. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziałach dziennikarstwa i polonistyki, Ekonomicznego Uniwersytetu w Poznaniu na wydziale towaroznawstwa oraz Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Pile – na wydziale rytmiki.W Warszawie współtworzyła dział wiadomości portalu NGO.pl, którego była pierwszą redaktorką naczelną. Tam też kontynuowała nauczanie gry na fortepianie i zaangażowała się społeczne w pomoc uchodźcom i intelektualnie niepełnosprawnej młodzieży. W Hamburgu pracowała w szkole podstawowej. W Szanghaju uczyła zarówno dzieci w domu dziecka jak i w Europa Campus, współtworzyła portal i spotkania tamtejszej polonii.
Od trzech lat mieszka w Berlinie, gdzie nadal z radością muzykuje, uczy języka polskiego i prowadzi zajęcia wyrównawcze w szkole podstawowej. Pisze, komponuje i pielęgnuje twórczy bakcyl.
www.barbarastillmark.com

Aleksandra Hoffman - terapeutka ciała i duszy. Fascynuje ją wszystko, co sprawia, że jesteśmy w kontakcie ze sobą i swoją wewnetrzną mocą. Uwielbia prace z ciałem jako punktu wyjścia do naszej głebi. W jej doświadczeniu dotyk łączy nas z tym, co kluczowe, co w danej chwili życia domaga się przestrzeni. Pracuje w sesjach indywidualnych, warsztatach oraz online nauczając rownież o korzyściach auto-masażu.
www.aleksandra-hoffmann.de


Spotkania odbywają się w języku polskim, są bezpłatne, mile widziane będą Wasze dobrowolne datki.
Ze względu na ograniczoną ilośc miejsc obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądźcie z nami!

So., 24.10.2021, 19.00 Uhr | Schulzestr. 1, 13187 Berlin, direkt am S-Bhf Wollankstr.

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.