Eksperymenty i zabawy w języku polskim wokół powietrza, wody, ziemi i ognia! Program: W ferie jesienne SprachCafé Polnisch e.V. oferuje dzieciom wychowującym się dwu- lub wielojęzycznie (z językiem polskim) polskojęzyczny program wzmacniania i pogłębiania kompetencji językowych z wykorzystaniem nauki i elementów edukacji międzykulturowej.

Temat : Żywioły

Dzieci otrzymają wiele impulsów językowych, będą rozwijać swoje kompetencje w obszarze języka polskiego, przyrody i wiedzy o świecie. Poprzez aktywny udział w zabawach i aktywnościach naukowych pogłębią swoją znajomość języka polskiego.

Termin: 18.10.-22.10.2021 – godz. 9-15(17)

Miejsce : SprachCafé Polnisch, Schulzestr. 1, 13187 Berlin, tuż przy S-Bhf Wollankstr.

Adresaci: Dzieci między 6 a 10 rokiem życia, które mieszkają w Berlinie i są wychowywane dwujęzycznie. Powinny rozumieć język polski na poziomie odpowiednim do swojego wieku.

Prowadzenie: Barbara Stillmark - polonistka, muzyk, pasjonatka przyrody. Od 3 lat prowadzi w SCP zajęcia z dziećmi i młodzieżą - język polski kreatywnie.

Opłata: 100,-€, w tym: opłata za udział w zajęciach przez 5 dni od 9:00 do 15:00(17.00), program językowy, gry i zabawy językowe, opieka.

Dziękujemy z góry za wsparcie naszej inicjatywy produktami żywnościowymi, z
których przygotowane zostaną posiłki dla Państwa dzieci!​

Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i przesłania mailem na adres: Barbara Stillmark – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz: https://sprachcafe-polnisch.org/.../Anmeldeformular-PL-14...

Bądźcie z nami!

PS.: Szukamy jeszcze wolontariuszy, Babć i Dziadków, ..., którzy zechcą nam pomóc w realizacji SprachCampu – w różne dni i o różnych porach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do kontaktu!

SprachCamp odbędzie się w ramach projektu "Wurzeln pflegen"/"Pielęgnijemy korzenie" - przy wsparciu fundacji DEUTSCHE STIFTUNG FÜR ENGAGEMENTUND EHRENAMT.

Dziękujemy!

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.