Szanowni Państwo, w załączeniu przesyłam zaktualizowany program konferencji "Wczesna edukacja dzieci na polsko-niemieckim obszarze integracji", którą KoKoPol organizuje we współpracy z Saksońskim Urzędem ds. Sąsiedzkiej Edukacji Językowej (LaNa) w dniach 7 - 8 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Spotkań St. Marienthal. Przedstawione i przedyskutowane zostaną modele i przykłady najlepszych praktyk wczesnej edukacji sąsiedzkiej z Saksonii, Brandenburgii i Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jak również koncepcje z innych krajów związkowych bez bezpośredniego położenia granicznego, ale z dużą liczbą osób polskojęzycznych pochodzenia.

Dwudniowa konferencja ma charakter roboczy i ma na celu zidentyfikowanie potrzeb w celu wypracowania podejścia naukowego i praktycznego dla dalszego rozwoju wczesnego nauczania języka polskiego.

Pierwszy dzień konferencji można również śledzić online za pośrednictwem Zoom.

Zgłoszenie udziału w konferencji prosimy przesłać najpóźniej do dnia 04.10.2021 r. drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.