W dniu 24 marca 2021 r. odbędzie się debata internetowa: Polska w nagłówkach: Jak działają media? - Od momentu spektakularnego przejęcia grupy wydawniczej Polska Press przez powiązany z rządem koncern naftowy i operatora stacji benzynowych Orlen, polskie media stały się tematem rozmów także w Niemczech. Rozpoczynając nasz nowy cykl debat "Poland Quartet", chcemy wykorzystać wzmożoną uwagę, by przyjrzeć się temu tematowi bardziej szczegółowo. Naszym pierwszym gościem jest Gerhard Gnauck, wieloletni korespondent zagraniczny wielu niemieckojęzycznych gazet codziennych z siedzibą w Warszawie.

  • Dr. Gerhard Gnauck, polski korespondent Frankfurter Allgemeinen Zeitung (FAZ)
  • Prof. Dr. Peter Oliver Loew, Dyrektor Niemieckiego Instytutu-Polski
  • Dr. Agnieszka Łada, wice Dyrektor Niemieckiego Instytutu-Polski
  • Bastian Sendhardt, pracownik naukowy Niemieckiego Instytutu-Polski

Uczestnictwo przez : https://zoom.us/webinar/register/WN_fDRiPe8NT8CgwaaiPGgysw (konieczna rejestracja): www.facebook.com/deutschespoleninstitut  

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polen-Quartett

Czterech goóci jeden temat.

O Polsce.

Niemiecki Instytut Polski uruchomił nowy format debaty. W ramach "Poland Quartet" pracownicy Instytutu Niemiecko-Polskiego rozmawiają z gośćmi z zewnątrz na różne tematy związane z Polską. Poland Quartet ma na celu z jednej strony informowanie o aktualnym stanie debaty w Polsce, z drugiej zaś nawiązanie do debat w Niemczech.en.

Dr. Andrzej Kaluza

Deutsches Polen-Institut

Residenzschloss / Marktplatz 1564283 Darmstadt0049 (0) 6151-420220

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.