Staliśmy się niespodziewanie  w dosłownym znaczeniu tego wyrażenia panami własnego domu - "my home is my castlel!  Przeżywamy chwile, które wymagają od nas nie tylko szczególnych rozwiązań, ale rownież wielu wyrzeczeń. Z drugiej strony, zatrzymaliśmy się na chwilę refleksji. Zapewne nie bez powodu. Oby jednak i  ta chwila już niedługo się zakończyła, jak spacer po lesie, interesujący i niewiadomy na początku, ciemny po środku, a na końcu już tylko ożywczo świerzy! Wyzwanie zostało rzucone całemu społeczeństwu i tylko jako społeczeństwo jesteśmy w stanie poradzić sobie w nowych realiach. Bądźmy solidarni! 

Poniżej zamieszczamy informacje na temat postępowania podczas najbliższych tygodni w związku z pandemią Covid-19. Informacja zamieszczona jest w języku polskim. Na ulotce do druku zamieszczony jest numer telefonu alarmowego, obsługiwanego w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim i rumuńskim. Ulotka jest wersją gotową do druku. Można ją więc przekazywać i rozpowszechniać w wersji drukowanej, jak również online. 

Będziemy kolejno zamieszczali informacje dotyczące nowych, tudzież szczególnych regulacji związanych z naszą egzystencją: rodzinną, pracowniczą, społeczną, materialnaą psychiczną i każdą inną w trakcie i po czasie kwarantanny, wszystkie w języku polskim i/ lub z niemieckim tłumaczeniem. Prosimy sledzić Facebooka projektu Info-Point-Polregio.

Życzymy zdrowia i pogody ducha! Zespół Info-Point-Polregio

Joanna Szymanska

pdf Informacje do druku

In Polish / Po polsku

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.