Drodzy Państwo, zapraszam serdecznie na kolejną już 18 emisję wieczoru galowego Gala- Show 2020, który odbędzie się w przepięknej, historycznej sali Mozartsäle- Hamburg, tym razem 8 lutego 2020 roku w sobotę. Gościć będziemy znanego i lubianego skrzypka Kristofer Vio, którego podziwiać będziemy w niezwykłym repertuarze muzyki pop, musical i klasycznych utworów. Do godz. 3:00 rano, do tańca będzie nam towarzyszył na żywo 5 osobowy zespół" Fanny Sunny Company" z Polski. Porwie nas w najlepsze rytmy muzyki świata oraz zaprezentuje znane i uwielbiane polskie hity! Jak co roku zapraszam gorąco wszystkich wielbicieli tego wieczoru rownież na mój muzyczny show. Restauracja "Das Speisekabinett" zadba o różne kulinaria i napoje. Do tej pięknej sali zapraszamy Państwa w strojach wieczorowych. Życzymy Państwu wspaniałych wrażeń !

Gala-Show in Deutsch-Polnischer Freundschaft 08.02.2020,
Mozart- Säle Moorweidenstraße 36, Hamburg-Dammtor

Wieczór z tańcem, muzyka na żywo z wieloma artystami. Gościnnie zaproszono słynnego skrzypka Kristofera Vio, który będzie grał muzykę klasyczną, ale także pop i muzyczną. Na muzykę taneczną został zaproszony zespół "Funny Sunny Company" z Polski. Zespół będzie grał międzynarodowe i polskie przeboje. Znana polska wokalistka Jolanta Barcik również zaprasza na swój występ muzyczny i zachwyci Państwa swoim bardzo szerokim repertuarem i dużą werwą na scenie. Wszyscy artyści z pewnością ponownie wprawią gości galowego show w najlepszy nastrój, bo przy muzyce na żywo do 3.00 rano będą tańczyć i bawić się. Również w tym roku będziemy podziwiać niemiecką tancerkę baletową Constance Hölzer. Ponadto, w restauracji "Das Speisekabinett" serwowane będą pyszne przysmaki.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, uprzejmie prosimy o terminową rejestrację pod numerem telefonu 040- 25 49 43 83.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.jola-show-band.de/video.html.

Krótka historia: Od 2003 roku Jolanta Barcik w ramach polsko-niemieckiej przyjaźni organizuje w Delphi Showpalast w Hamburgu galowy pokaz. To wydarzenie ma już wielką tradycję. Każdego roku Polonia świętuje razem z wieloma międzynarodowymi gośćmi. Dzięki bardzo szerokiemu repertuarowi i huśtawce na scenie, zespół Jola Show inspiruje wszystkich gości i wprowadza ich w najlepszy nastrój. Swing, Pop, Soul, Dance, Latin, Waltz towarzyszą gościom przez cały wieczór od 20.00 do 15.00. Dalsze atrakcje to występy międzynarodowych artystów gościnnych, takich jak Krystyna Prońko, Duet operetkowy: Dorota Ujda-Jankiewicz/ Andrzej Jankiewicz, Geff Harrison, Neil Landon, wcielenie się w postać "Elvisa", zespół Delphi Showpalast oraz grupy taneczne z Niemiec, Brazylii, Polski, Afryki, Meksyku, Boliwii... także niemiecka tancerka baletowa: Constance Hölzer.

Red. Polonia Viva / Jolanta Barcik

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.