Kilkadziesiąt osób postanowiło sobotę 12 października spędzić w aktywny sposób. W Gelsenkirchen w Gruba Gesundheitsakademie został zorganizowany trening według Ewy Chodakowskiej, prowadzony przez jej ambasadorkę Monika Ruben Dudzic. Znana trenerka Fitnes ma docelowo wybrać tysiąc ambasadorek, które na całym świecie otrzymają licencję na prowadzenie treningów według jej metody. Obecnie jest już nominowanych 300. Jedną z nich jest właśnie mieszkająca w Gelsenkirchen Monika Ruben Dudzic.

W sobotę w treningu pt. „Skalpel” wzięło udział 15 osób. Uczestnicy przyjechali z Dortmund, Essen, Duisburg, Geldern i okolic. Po treningu wszyscy zostali zaproszeni na  fitbufet złożony z naturalnych produktów wolnych od konserwantów i cukru. Podczas posiłku Mariusz Ignasiak opowiadał o swoim wypadu i motywacji do powrotu do życia oraz o pasjach związanych ze zdrowym jedzeniem. Przekonywał, że nie należy wstydzić się swojego ciała, tylko lenistwa, które jest w każdym człowieku, a z którym należy walczyć właśnie poprzez pasje.

Szefowa Akademii Weronika Lubezna Gruba przebrała się za klauna, który zabawiał najmłodszych w czasie gdy ich rodzice zrzucali z siebie „siódme poty”.

Leonard Paszek

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.