Zapraszamy na kolejny wykład UTP, 15 marca 2019, godz. 18.00, w sali 2094, Uniwersytet Humboldtów, Unter den Linden 6. Wykład wygłosi Jerzy Owsiak, obserwator rzeczy ulotnych i dziwnych. Witrażysta, dziennikarz radiowy i telewizyjny, podróżnik. Założyciel i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pomysłodawca i organizator corocznego Finału WOŚP oraz Przystanku Woodstock – od zeszłego roku pod nazwą Pol’and’Rock. 

Temat wystąpienia: Jerzy Owsiak powie na przykładzie Orkiestry jak łączyć, a nie dzielić. Jak być razem, jak tworzyć wspólnie piękne rzeczy z wielkim efektem w postaci zbiórki, która na przestrzeni ostatnich 27 lat zasiliła polską medycynę kwotą ponad miliarda złotych! To zasługa wielu osób, także Polaków mieszkających za granicą zwanych przez Jurka podróżnikami i ambasadorami Polski. 

Moderacja:  prof. UAM dr hab. Brygida Helbig-MischewskiUTP w Berlinie

Z uwagi na dużą ilość zainteresowanych prosimy zgłaszać swoje przybycie na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       
W pierwszej kolejności będą wchodziły osoby z listy.

Prosimy o wcześniejsze przybycie!

Po wykładzie ok. godz. 19.30

W ramch Galerii UTP swoje prace fotograficyne przedstawi Camilla Lobo

Wprowadzenie: dr Piotr Olszówka

Po wykładzie będzie okazja do rozmów przy lampce wina i preclach.

Życzymy dużo przyjemności.

Rada Programowa UTP

Projekt wsółfinansowany przez Pełnomocnika Rządu Federalnego na rzecz Kultury i Mediów

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.