Spotkanie sieciujące odbyło się w piątek dnia 01. lutego 2019, miało na celu przedstawienie idei przyświecających powołaniu Inicjatywy Socjalnej dla Europejczyków w Dolnej Saksonii oraz zaproszenie do współpracy osób prywatnych,przedstawicieli podmiotów i organizacji o profilu pomocowy, społecznym i kulturalnym działających na rzecz wsparcia środowiska polonijnej na terenie miasta Hannover i regionu Dolnej Saksonii.

Na zdjeciu zalozycielki Krzysztofa Rzepka, Sylwia Jasion i Katarzyna Kwapiszewska oraz uczestnicy spotkania sieciujacego dnia 1.02.2019.

Spotkanie sieciowe służyło przedstawieniu przez osoby zaproszone zakresu własnej działalności prospołecznej, inspiracji, wymianie doświadczeń, oczekiwań lub potrzeb związanych ze zwiększeniem efektywności własnej aktywności skierowanej do grupy docelowej, którą stanowią;

-osoby pochodzenia polskiego potrzebujące wsparcia w zakresie integracji,nauki j.niemieckiego
-osoby bezdomne
-młodzież z problemami szkolnymi i adaptacyjnymi
-rodzice dzieci niepełnosprawnych
-osoby nowoprzybyłe do Dolnej Saksonii w celach zarobkowych i ich rodziny
-osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie

Działamy z pasji i w czynie społecznym. Nie skręcamy się zmęczeniem lub brakiem czasu. Na pomoc innym trzeba po prostu znaleźć czas!

Podczas spotkania wspólnie wyrażono nadzieję na pomyślną realizację przedstawionych zamierzeń i zacieśnienie współpracy i inspiracji.

Zalozyciele Inicjatywy:
Krzysztofa Rzepka, Sylwia Jasion i Katarzyna Kwapiszewska

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.