25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tą zmianą prosimy Państwa o potwierdzenie, że nadal chcą Państwo otrzymywać od nas Newsletter Polonii Viva ze wskazaniami na artykuły, informacje o wydarzeniach i terminach. Nigdy nie udostępnimy nikomu Państwa danych. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.

Podanie danych kontaktowych w celu otrzymywania newslettera jest dobrowolne. Dane kontaktowe (adres e-mail) są przetwarzane przez redakcje wyłącznie w celu regularnego przesyłania zamówionego newslettera.

Subskrybenci Newsletter Polonii Viva mają prawo dostępu do swoich danych, żądania ich usunięcia oraz ich poprawienia. Nie dokonujemy automatycznych zapisów do naszej bazy wysyłkowej. Dane osobowe subskrybentów nie są udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych.

Każdy użytkownik ma prawa określone ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), w tym prawo dostępu, modyfikacji, sprostowania i usuwania danych. Można skorzystać z tych praw, pisząc do Redakcji Polonia Viva na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Redakcji Polonia Viva zapewnia subskrybentom możliwość usunięcia danych w każdym momencie, bez podawania powodu. W celu usunięcia swoich danych z bazy kontaktów wystarczy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Artykuły mogą zawierać odniesienia/linki do innych serwisów internetowych. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie polityki prywatności na tych stronach. Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług internetowych drogą elektroniczną wyłączną odpowiedzialność za politykę prywatności na danej stronie www ponosi operator danego serwisu internetowego. 

Polityka Prywatności serwisów internetowych Polonia Viva - Redakcji Polonia Viva dba o poszanowanie prywatności osób korzystających z naszych serwisów internetowych. Dane, które zbieramy, są wykorzystywane wyłącznie do poprawnego korzystania z serwisu po zalogowaniu oraz do celów statystycznych. Dane zbierane na naszej stronie automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań osób korzystających z naszych serwisów, zbierania danych demograficznych lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane zbierane są automatycznie o wszystkich osobach korzystających z naszych serwisów. Redakcji Polonia Viva nie przekazuje i nie dokonuje obrotu danymi osobowymi użytkowników serwisów Redakcji Polonia Viva.

Redaktia Polonia Viva

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.