Drodzy Przyjaciele, Fani, Goście Polskiej Kafejki Językowej oraz jej oraz Wspierający, drodzy nowi Mieszkańcy Berlina, również nie będąc Członkiem stowarzyszenia można aktywnie wspierać naszą działalność: zostając Wolontariuszką/Wolontariuszem!
Szczególnie pilnie szukamy wsparcia w obszarze powstającej kawiarni sąsiedzkiej. Również w zakresie pracy biurowej, przy obsłudze wydarzeń oraz reprezenowania Kafejki na zewnątrz. Ciekawi ludzie i dobra atmosfera zapewnią zadowolenie. Chętnych prosimy o zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znaleźć miejsce na praktykę!

Polska Kafejka Językowa to ulubione miejsce na praktyki dla uczniów, studentów i absolwentów kierunków zawodowych oraz dla osób nowo przybyłych do Berlina, które chcą wypróbować swoich sił i nawiązać tu kontakty.
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zespół Polskiej Kafejki Językowej - SprachCafé Polnisch e.V.
www.sprachcafe-polnisch.org
Polub nas na facebooku!
+ 49 (0)160 9968 0059

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.