Errinerungsbild von Medien Tage 2012 in Schwerin

Tylko kilka dni pozostało na zgłoszenie pracy do konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską 2018. Rozpisano konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego 2018 – Fundacja ZEIT Ebelin und Gerd Bucerius po raz pierwszy zaangażuje się w Dni Mediów i Nagrodę Dziennikarską – Nowa kategoria Multimedia / Online – Termin zgłaszania prac: 10 stycznia 2018 r.

Konkurs kierowany jest do mediów z obu krajów. Organizatorzy czekają przede wszystkim na prace dziennikarskie, które poszerzają wiedzę o kraju sąsiada i przyczyniają się do lepszego wzajemnego zrozumienia się przez Polaków i Niemców. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas Polsko-Niemieckich Dni Mediów, odbywających się w dniach 6-7 czerwca 2018 roku w Meklemburgii-Pomorzu Przednim.

Polsko-Niemiecka Nagroda Dziennikarska po raz pierwszy przyznana będzie w pięciu kategoriach: Prasa, Radio, Telewizja oraz Multimedia / Online (nowa kategoria obowiązująca od 2018 roku) oraz „Dziennikarstwo na Pograniczu”, która zostanie ufundowana przez Meklemburgię-Pomorze Przednie. Wysokość każdej z nagród wynosi 5000 euro. Fundatorami Nagrody są Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, Fundacja Roberta Boscha, Fundacja ZEIT Ebelin und Gerd Bucerius oraz sześć regionów partnerskich: trzy województwa – zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie – i trzy kraje związkowe – Brandenburgia, Meklemburgia-Pomorze Przednie i Wolne Państwo Saksonia.

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.