Przed 25-ciu laty zaicjonowany został poraz pierwszy Rock&ChansonFestiwal „Kolonia-Wrocław-Paryż“ z uczestnictwem polskiego piosenkarza Marka Grechuty. Dzisiaj nasz Festiwal nadal jest atrakcyjny jak nigdy i należy do atrakcji Kalendarza-Wydarzeń-Kulturalnych w Kolonii. Zbliżający się 25. Rock&ChansonFestival „Köln-Breslau-Paris“ odbędzie się w dniach 17.oraz 18. listopada w Salli Ratusza Köln-Porz. Tutaj spotka się młodzież oraz dorośli razem i to jest właśnie zasługą tego Festiwalu. Będzie to wspaniałe widowisko muzyków zapowiedzianych z Polski, NIemiec i Francji.

To jest Festiwal symbiozy generacji zarówno młodych jak i doświadczonych muzyków. To wielkie słowa, ale jeżeli ktoś w to wątpi niech się sam przekona. W tym roku zobaczymy m.n. Justynę Steczkowską i Macieja Maleńczuka oraz The Airlettes, Lou Volt i Kasię Moś. Prosimy niezwłocznie o rezerwację kart wstępu gdyż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc! Oferujemy Państwu doskonałą okazję do przeżycia wspaniałej perfekcyjnej muzyki.

Justyna Steczkowska (Polska) - Szamanka polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i piosenek.o zakresie głosu na 4 oktawy.

Maciej Maleńczuk (Polen) – tworzy muzykę o wielu kierunkach jak Pop, Rock, Folk, Countrymusik. Należy do awangardy  dyskusyjnych artystów muzyki polskiej.

Kasia Moś (Polska) - reprezentowała Polskę na Eurovision Song Contest 2017 w Kijowie.

Lou Volt (Francja) - jedna piosenkarka ale wielki pokaz! Zbuntowana, bezczelna, całkowicie zwariowana. pełna humoru i energii - po prostu fascynująca. 

The Airlettes (Niemcy) - muzyczne Stewardessy. Z dobrą muzyką, wiele uroku i duża dawka humoru w bagażu na dalekie loty. Wsiadajcie, zajmijcie miejsca i zapnijcie pasy!

Tegoroczny Festiwal odbędzie się: 17./18.11.2017 w Rathaussaal Köln-Porz,

Friedrich-Ebert-Ufer 64-70,

Karty wstępu do nabycia :

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tickets: www.polonicaev.de

Telefon:  +49 151 282 960 90

               +49 176 795 502 22

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.