Spoga + gafa - w dniach od 03. do 05. września 2017 roku  będą mogli Państwo nieomal całkowicie zapoznać się z branżą  ogrodniczą. Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z calego świata spotkają się w tym jednym miejscu na  spoga+gafa 2017. Czeka tam nieoczekiwany program, jak rownież najnowsze trendy ogrodnicze, które rzucą nowe światło na  świat Grill´a, meble i rośliny ogrodowe oraz inne tematy tej branży.

Aby wizyta podczas targów spoga+gafa 2017 była dla Państwa przyjemna, Koeln-Messe zaprasza do korzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych.

Co oferujemy Państwu:

 • bezplatne bilety wstępu na wszystkie dni targów
 • Welcome Reception

Tutaj goście otrzymają informacje o programie oraz na temat najważniejszych nowości na tegorocznych targach.

 • Zwiedzanie targów z przewodnikiem (inkl. tłumaczenie symultaniczne)

Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach targowych uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o wystawie. Ponadto, dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, są bardziej zauważalni przez wystawców.

 • Business Breakfast

Miedzynarodowe spotkanie biznesowe umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i miedzynarodowymi uczestnikami targów do pogŁębienia dalszych relacji biznesowych.

 • (Delegations) Matchmaking

Oferujemy również organizację spotkań delegacyjnych z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi, aby z nowymi kontaktami w ręku opućcic sponga+gafa2017.

 • Business Lounge (inkl. Snacks & Drinks)

W loży biznesowej mogą Państwo w każdej chwili odpocząć, a przy okazji  poszeżyć swoje znajomości z innymi przedstawicielami z  branży.

 • IVG Gartenparty

Specjalnie dla spoga+gafa stowarzyszenie ogrodnicze IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na wlasnym stanowisku. Tutaj spotykają się w jednym miejscu producenci, dostawcy, klienci i przedstawiciele mediów z branży ogrodniczej, w celu nawiązania i podtrzymywania kontaktów biznesowych i towarzyskich.

 • Gartencenter-Tag und VDG Happy Hour

We współpracy z  Verband Deutscher Gartencenter e.V. (VDG)  zapraszamy na  Dzień Ogrodów, który odbędzie się w niedziele tj. 03.września 2017. Na zakończenie dnia VDG zaprasza wszystkich na koncert muzyki relaksacyjnej i smaczne przekąski.

 • Zwiedzanie Centrum Ogrodniczego w Kolonii

Jesli chcieliby Panstwo zwiedzic interesujace Was Centrum Ogrodnicze w Kolonii czy w obrebie miasta jestesmy w stanie to dla Panstwa zorganizowac.

 • Opcja do wyboru: Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“ w Kolonii

Będą mogli Państwo, jako jedna z atrakcji, wybrać zwiedzanie Orgodu Botanicznego „Flora“ (opcja do wyboru).

 • City Tour Köln

Dla wszystkich, którzy chcą poznać Kolonie  – oferujemy zwiedzanie miasta w przewodnikiem, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat katedry kolońskiej, miasta Kolonia oraz typowych i ujmujących Kolończyków.

 • Wieczór Piwny

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia jednego z wieczorów w niemieckim browarze piwnym. Ciesz się przyjemną atmosferą w typowego kolońskiego browaru, pyszną kolacją i jednym z najlepszych piw w Niemczech.  Cieszymy się na spędzenie miłego wieczoru z przyszłą delegacją.

Bezplatne bilety wstepu dla Państwa sa dostępne na stronie spoga+gafa w Ticketshop pod adresem  https://tickets.koelnmesse.de/cipp/fmkm_visit/custom/pub/content,oid,11428/lang,1/ticket,g_u_e_s_t/~/spoga_gafa_2017.html

Panstwa kod: sgPol17147

Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej materiałów lub informacji, służę pomocą pod adresem E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chetnie dostosujemy oferte indywidualnie dla Państwa delegacji, aby Państwa wizyta podczas spoga+gafa była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Będziemy bardzo zadowoleni, jesli Państwo skorzystaja z udzialu w spoga+gafa 2017. Gwarantujemy, że Państwo wyniosą dużo  korzyści biorąc udział  w tym międzynarodowym wydarzeniu.

 

Życzymy Państwu miłego i  udanego pobytu!

Malgorzata Dziuba

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.