Niemiecko-Polskie Towarzystwo w Hamburgu ( www.dpg-hamburg.de ) tradycyjnie raz w roku organizuje koncert jazzowy z polskimi muzykami. Koncert "Jazz kontra Bach" zaplanowany jestna niedzielę, 10.09.16 o godzinie 16:00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej Schnittke Hamburg Altona, która znajduje sięprzy Max Brauer Allee 24, (S-Bahn Altona lub King Straße).

Zorganizowany przez nas w ubiegłym roku koncert zespołu Jarka Kostka (wówczas z programem "Chopin Profanum") był ogromnym sukcesem. Także w tym roku zaprosiliśmy zespół do nas - tym razem zaprezentują najnowszą płytę "Jazz kontra Bach". Jarek Kostka to kompozytor, pianista, a szczególnie doskonały muzyk jazzowy, który gra wiele koncertów - solo i ze swoim zespołem. Grał z wieloma gwiazdami polskiego i międzynarodowego jazzu. Jarek Kostka (www.jarekkostka.pl ) i jego zespół pochodzący z Poznania będą grać dla was, m.in. wariacje muzyki Bacha i Chopina, ale także dzieła polskiej legendy jazzu Krzysztofa Komedy i klasycznego jazzu.

Bilety prosimy rezerwować u Beaty Ratajczak, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Deutsch Polnische Gesellschaft Hamburg
www.dpg-hamburg.de

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.