Festiwal Filmów Emigracyjnych EMiGRA już po raz czwarty zagości w Warszawie. Festiwal ten ma charakter wyjątkowy, ponieważ łączy Polaków na całym świecie, zarówno tych w Polsce, jak i 20 mln przebywających za granicą. EMiGRA jest projektem nowatorskim na skalę europejską, a nawet światową. Nasz festiwal rozwija się i  w tym roku projekcje filmowe będą się odbywać już w trzech miejscach –  w kinie Kultura na Krakowskim Przedmieściu, tradycyjnie w Oranżerii w Wilanowie oraz dodatkowy kinie w centrum stolicy. Podstawą Festiwalu są filmy realizowane przez Polaków mieszkających za granicą oraz filmy o Polakach  żyjących poza granicami kraju, niezależnie od narodowości ich twórców. 20 lipca 2016 roku ogłosiliśmy konkurs filmowy EMiGRY, o którym informację prasową przesyłamy w załączniku wraz z logiem EMIGRY.  Jesteśmy w trakcie tworzenia programu tegorocznej edycji festiwalu i będziemy Państwa na bieżąco informować o nowościach. Serdecznie prosimy o zamieszczenie informacji o konkursie w Państwa medium oraz o rozpropagowanie idei naszego festiwalu, za co z góry dziękujemy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie państwa pytania pod numerem telefonu 881 206 203 oraz droga mailową poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Podsiadło
Koordynator Festiwalu EMIGRA 2016

 
Festiwal Filmów EMIGRA 2016
ul. St. Kostki Potockiego 10/16
02-958 Warszawa
tel.: 0048 501746862
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.emigra.com.pl

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.