Fundacja Szkoła Liderów prowadzi projkt Szkoły Liderów Polonijnych Europy Zachodniej, skierowanej do młodych liderów polskich zamieszkujących Wielką Brytanię, Niemcy, Holandię, Irlandię, Austrię, Francję, Norwegię, Szwecję, Włochy, Belgię, Luksemburg, Danię, Islandię, Finlandię, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Szwajcarię.

Od 2009 roku organizujemy Szkoły Liderów Polonijnych, przeznaczone dla aktywnych działaczy środowisk polonijnych w wieku od 20 do 40 lat. W terminie 30 sierpnia - 8 września 2016 roku odbędzie się SLP Europy Zachodniej, w której uczestniczyć będzie 24 osób.

Celem projektu jest rozwój kompetencji liderskich uczestników, przygotowanie ich do aktywnego i świadomego działania w swoich środowiskach polonijnych oraz lokalnych w kraju zamieszkania. Projekt będzie wzmacniał więzi uczestników z Polską, między innymi przez przybliżenie im polskiej rzeczywistości, jej współczesnym społeczeństwem i gospodarką, a także stojącymi przed nią wyzwaniami. Ważnym tematem będzie również współpraca regionalna i w ramach Unii Europejskiej. Szkoła składa się z cyklu warsztatów liderskich, wykładów, spotkań z politykami i działaczami społecznymi oraz wizyt studyjnych, w ramach których uczestnicy będą się spotykać z lokalnymi liderami oraz poznawać współczesną Polskę.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zakresie promocji projektu wśród organizacji polonijnych. Rekrutacja trwa do 22 czerwca br.

Anna Łukawska-Adamczyk

Fundacja Szkoła Liderów

ul.Wiejska 12A

00-490 Warszawa

tel: 22 556 82 55

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.szkola-liderow.pl

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.