Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne zajęcia przy Kolorowym stole! "Jak mieszkają ptaki? Projektujemy ptasie domy!" Budujemy domki ptasie, przyglądamy się temu jak mieszkają ptaki, jakie potrzebują warunki dla bezpieczeństwa itd, natomiast 16 czerwca w czysto przedwakacyjnym tonie budować będziemy już dla skali ludzkiej, tym razem domki na drzewie, czyli wakacje, wakacje i jeszcze raz wakacje! :) Potrzebne będą: - nożyczki - klej - taśma papierowa i przezroczysta -stara gazeta, najlepiej szara - sznurek - papiery w różnych rozmiarach: białe i szare. 

Przy Kolorowym stole czeka na Was:
Katarzyna Wirkus: ...jestem historykiem sztuki i architektem wnętrz - wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Gdańskim i na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ukończyłam również studia podyplomowe na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z zakresu Urban Studies. Z zamiłowania jestem pedagogiem, lubię wykorzystywać interdyscyplinarność mojego wykształcenia zawodowego w relacjach z dziećmi i młodymi ludźmi, ciekawymi przeplatających się sfer architektury i sztuki. Interesują mnie: historie miejsc, tożsamości, relacje na styku teorii i praktyki architektury, przestrzeń miejska, sztuka XX i XXI wieku.
...cieszę się, że się Was poznam! K.W.

w czwartek, 19.05.2016, w godz. 17:30-19:00*, w Learning Centre Berlin-Pankow, Berliner Str. 118, 13187 Berlin
Kolejne terminy: 02.06. i 16.06.201

Na miejscu uiszczana będzie symboliczna opłata na pokrycie kosztów (5,-€),

zainteresowani - dzieci i dorośli - proszeni są już teraz o zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!
* Zajęcia plastyczne poprzedza cotygodniowy blok zajęć z języka polskiego dla dzieci w wieku szkolnym: godz. 16:30-17:30 - w tym samym miejscu!

SprachCafé Polnisch
www.sprachcafe-polnisch.jimdo.com
Wir sind auch auf facebook!
+ 49 (0)160 9968 0059

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.