Drodzy Przyjaciele Rock&ChansonFestiwalu Kolonia-Wrocław-Paryż! Polonica e. V. pragnie przypomnieć nasz ubiegłorłoroczny fantastyczny festiwal. Dzięki dobrej organizacji i zaangażowaniu również w 2015 roku udało się zaprosić wybitnych artystów na naszą scenę i dać również szansę młodym utalentowanym muzykom. Barwność, poetyckość, filuterność - to przymiotniki sześciu atrystek, które w sposób przyjemny stworzyły zakłopotanie publiczności i jury by wybrać z pośród nich zwycięszczynię.

Jeśli znów chcesz przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia festiwalu, zobacz http://www.dw.com/pl/kolonia-23-rock-chanson-festival-polki-bezkonkurencyjne/a-18850450  oraz http://polonia24.tvp.pl/22359447/16112015-2205 (od 17:45 min nagrania wideo). W załączeniu zamieszczamy też artykuły prasowe, które relacjonują event i podkreślają jak ważnym jest nasz wkład w zbliżenie kultur. 

Nie możemy przemilczeć, że tego samego wieczoru nasz festiwal znalazł się w cieniu zbrodni popełnionych w Paryżu. Szczególnie nasi francuscy muzycy byli mocno dotknięci tymi atakami. Tym bardziej istotne wydaje się nam, także w 2016 roku ponownie zademonstrować wspólny znak dla kultury i solidarności, i mamy nadzieję powitać Państwa w dniu 11.26.2016 na 24. Rock&ChansonFestivalu w Kolonii.

Polonica e.V.

http://www.polonicaev.de/

 

 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.