Polska Kafejka Językowa w Pankow oraz dwa centra kultury na Pankow - Zukunftswerkstatt Heinersdorf / Alte Apotheke i Stadtteilzentrum Pankow zapraszają do udziału w nowym projekcie, a w nim do licznych aktywności związanych z wymianą interkulturową!

Tegoroczny program jest syntezą tego, co znane i wypróbowane oraz nowych elementów. Aby wielu zainteresowanym umożliwić udział w tych imprezach, uplasowaliśmy punkty programu oferty ponadpokoleniowej i -narodowej w różnych dniach tygodnia, o różnych porach dnia oraz w różnych miejscach. Kultura w każdej formie, czy ta recypowana, czy też współtworzona, będzie i tym razem dynamicznym pomostem między ludźmi.

Oprócz bogatego programu dla dzieci spotkania u nas będą spotkaniami pokoleń. Na warsztatach kreatywnych (m.in. pisarskich, malarskich, kolażowania, czy teatralnych) oraz spotkaniach kulinarnych każdy bądzei miał okazję zaprezentować swoje umiejętności, bądź też nauczyć się czegoś nowego!

Wreszcie dialogi obywatelskie na aktualne tematy oraz imprezy kulturalne (wieczory z poezją, czy muzyką, wernisaże, odczyty...) jak i wspólne festyny w dzielnicy, których nie wolno nam tu pominąć, uzupełnią paletę programu projektu Tuż obok!

Serdecznie zapraszamy do Tuż obok - projektu realizowanego przy wsparciu Urzędu Dzielnicowego Pankow!

Polska Kafejka Językowa - SprachCafé Polnisch 
www.sprachcafe-polnisch.jimdo.com

- - - 

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.