13 lutego Polski Uniwersytet Trzech Pokoleń zaprasza na następny w semetrze 2014/2015 wykład na Uniwersytecie Humboldtów przy Unter den Linden 6 w Berlinie, sala 2097 o godz. 18.00.

Temat wykładu prof. Aliny Kietrys: "Od nowomowy do tabloidów. Drogi do wolności w mediach. O zmianach w sposobach komunikacji medialnej, tajniki medioznastwa i roli PR w stosunkach z mediami oraz współczesnych metod masowego przekazu informacji".

Alina Kietrys jest zawodową dziennikarką, zajmującą się problemami kultury, pracowała w różnych mediach: radiu, telewizji, prasie – tygodnikach, miesięcznikach.Była publicystką zajmującą się sprawami kultury, kierownikiem Redakcji Literackiej w Rozgłośni Polskiego Radia w Gdańsku, kierownikiem działu publicystyki kulturalnej w OTV Gdańsk, redaktor naczelną Telewizji Trójmiasto i Radia Gdańsk S.A. Jest autorką wielu tekstów publicystycznych poświęconych zasadom wystąpień publicznych, trenerem na warsztatach szkoleniowych dla instytucji i na studiach podyplomowych. Opublikowała teksty o Media Relations i Public Relations. Aktualnie jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Gdańskiej, a także autorką zajęć warsztatowych w Instytucie Dziennikarstwa.

W styczniu 2015 roku opublikowała zbiór historycznych reportaży o niezwykłych osobowościach XX wieku zatytułowany "Niespokojni". W załączniku informacja o tej ksiażce, którą będzie można kupić po wykładzie.

Wstęp: 5,- euro
Studenci: wstęp wolny

KALENDARIUM

  

Newsletter

 

 

PORTA POLONICA

  

POLONIA - MEDIA

 

  KWARTALNIK  POLONIJNY

 

 

 

Wir verwenden Cookies für die Funktionen auf unserer Website und um die Erfahrung unserer Nutzer zu verbessern.